Ćwiczenia (z mistrzami) czynią mistrzów

IMG_0157Ostatnio znalazłam się w grupie szczęśliwców z całej Polski, którzy uczestniczyli w Warsztatach fotografii ulicznej w ramach tegorocznej edycji „Spotkania z Mistrzami Fotografii FF. Odbyło się uroczyste powitanie uczestników, głos zabrał prezes FujiFilm oraz organizatorka całego cyklu warsztatów.
Następnie odrobinę teorii przekazał nam fotograf Tomasz Lazar, swoją wiedzą podzielił się fotograf Alex Lambrechts z Londynu, dzięki czemu mogłam sprawdzić poziom swojego angielskiego, Jako trzeci wykład z teorii prowadził fotograf Filip Ćwik. Po wysłuchaniu trójki mistrzów mieliśmy czas na testowanie najnowszych premierowych aparatów firmy FujiFilm. Był czas na poczęstunek, następnie podzielono nas na grupy. Byłam zadowolona, gdy okazało się, że jestem w grupie Alexa Lambrechts. Naukę fotografowania i angielskiego mogłam tym razem szkolić w praktyce.
Razem z naszym liderem oraz w towarzystwie MIMA udaliśmy się na spacer po Warszawie; zaczęliśmy przekładać wiedzę z teorii na praktykę, a efekty zamieszczam poniżej. To było niesamowite doświadczenie, które zapamiętam na długo, a najbardziej cieszy mnie fakt, że z panem Alexem mam stały kontakt i wiem, że mogę liczyć na konstruktywną opinię, a także porady mistrza fotografii.

Gloria Embradora 2b

Copyright STREFA HUMANISTY 2024
Tech Nerd theme designed by Siteturner